![Ένα φεστιβάλ In Progress και δωρεάν](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/pad/both/lmnts/articles/2505510/cronopio2.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Θα δουν παραστάσεις θεάτρου και αφήγησης με πριγκίπισσες και μπιζέλια, παιδιά και δέντρα, και μετά μπορούν να καταθέσουν τη γνώμη τους, θα διασκεδάσουν και θα επικοινωνήσουν με κινητικά και θεατρικά παιχνίδια ή αυτοσχεδιάζοντας – και όλα αυτά χωρίς να βάλουν οι γονείς το χέρι στην τσέπη! Με επίκεντρο πάντα τον πειραματισμό και την εξέλιξη της δημιουργικής διαδικασίας, το φετινό In Progress Feedback Festival 2015 είναι αφιερωμένο στα παιδιά. Η αυλαία ανεβαίνει με πάρτι για μικρούς και μεγάλους στο «Monsieur Barbu» (Φαλήρου 59) στις 21/3 (από τις 6 μ.μ.), ενώ τα δύο επόμενα σαββατοκύριακα φέρνουν δωρεάν παραστάσεις (στις 28-29/3) και εργαστήρια (4-5/4) στον Κινητήρα (Ερεχθείου 22, Ακρόπολη, 2109248328).