![Matsuhisa Paros](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/p/750x422/crop/both/ec/ec4aa25d0f0a414597c4bf568ec1e6a3.jpg?quality=81&404=default&v=4)
Σε ιδανική τοποθεσία πάνω στην παραλία Πιπέρι, σε απόσταση αναπνοής από τη Νάουσα, το "Avant Mar", η νέα πολυαναμενόμενη ξενοδοχειακή άφιξη από την Grivalia Hospitality, συστήνει τη Nobu-style cuisine στην Πάρο με την άφιξη του "Matsuhisa Paros". Το εστιατόριο απλώνεται σε έναν μεσογειακό κήπο με φόντο το Αιγαίο, ενώ η ιαπωνική αισθητική ενσωματώνεται συνολικά στην αρχιτεκτονική του εστιατορίου, με ήπιες καμπύλες και ξύλινους κυλινδρικούς σκελετούς. Μεταξύ των επιλογών, συναντάμε signature πιάτα του Matsuhisa, όπως το new style sashimi, καθώς και το κλασικό black cod miso, ενώ τις εντυπώσεις κλέβει το sushi bar. Στο κέντρο του εστιατορίου, το μπαρ σερβίρει δυνατά κοκτέιλ, που συμπληρώνουν την εμπειρία. Το ταξίδι στη γεύση στο "Avant Mar" συμπληρώνει η γαστρονομική πρόταση του all-day restaurant "Thymes" με την υπογραφή του σεφ Δημήτρη Κατσάνου, σερβίροντας πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό δίπλα στην πισίνα.
![Matsuhisa Paros](https://www.athinorama.gr/Content/ImagesDatabase/9c/9c13259daf32447d837c75d96d5af34e.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Tip: Το εστιατόριο σερβίρει στο ανανεωμένο ντεκ της πισίνας με την όμορφη πέργκολα και προσφέρεται για ρομαντικά δείπνα.
Ξεν. "Avant Mar", Πιπέρι, Νάουσα, κρατήσεις στο "Matsuhisa Paros": 2284440320, contact@matsuhisaparos.com